Balans pasywny przedni zdalny przekaźnik sterujący głośnością regulacja głośności

d801

Nowy produkt

zł922.63

Tagi: kolumna aktywna blout, kolumna aktywna 15, karcher piana aktywna, kolumna aktywna durza, kolumna aktywna biała, aktywna piana, kolumna aktywna sony, antena aktywna, termo aktywna, destylator kolumna.

Modname ckeditor = 1. Jaka jest impedancja wejściowa i impedancja wyjściowa urządzenia? Impedancja wejściowa audio zmieni się wraz z procesem regulacji i jest niestałą impedancją. Impedancja wejściowa waha się od ponad dziesięciu K do kilkuset K podczas procesu regulacji. 10 ~ N00 k Po podłączeniu źródła dźwięku, ponieważ wyjście źródła dźwięku ma pewną impedancję, jeśli impedancja źródła dźwięku jest mniejsza niż ta impedancja, impedancja wejściowa jest impedancją wyjściową źródła dźwięku. Dlatego może pasować do większości wzmacniaczy o wysokiej impedancji i obwodów tranzystorowych o niskiej impedancji. 2. Jaka jest tolerancja oporu w urządzeniu?

Komponentów błąd 1%.

Zrównoważona, zgodna z RCA regulacja głośności przekaźnika gotowa maszyna, pasywny przedni stopień, regulacja głośności poziomu 0-255, dokładność sterowania i balans lewy i prawy są bardzo dobre, mogą zastąpić tradycyjny potencjometr.

Wykorzystując wysoka widoczność przekaźnik sygnału, utrata sygnału jest bardzo mała; Rezystor używany w części audio jest rezystorem DALE smurf, z wysoką równowagą między lewym i prawym kanałem, małym błędem i dobrym odzyskiwaniem dźwięku.

Zasilanie części sterującej urządzenia nie uczestniczy w przetwarzaniu dźwięku. Sygnał jest wprowadzany z wejściowego końca urządzenia i jest bezpośrednio wyprowadzany na port wyjściowy po zmianie głośności przez sieć oporu DALE, bez uszkadzania jakości dźwięku.

Wprowadzenie maszyny:

1. Część operacyjna maszyny przyjmuje przełącznik kodu 360 stopni, który jest bardzo dobry. Lewa strona urządzenia to przycisk wyboru wejścia, a prawa strona to przycisk regulacji głośności i funkcji. Zwiększa się głośność w prawo, zmniejsza się głośność w lewo.

2. Z funkcją wejścia czterokierunkowego urządzenie ma dwa sposoby wejście RCA i dwa sposoby wejścia XLR, które można wybrać, obracając lub klikając pokrętło wyboru po lewej stronie panelu.

3, z funkcją wyświetlania cyfrowy w kształcie tuby, kolor wyświetlacza dla orange, piękny i hojny. Numer po lewej stronie jest wyświetlany jako stan przełączania wejścia, a numer po prawej jest wyświetlany jako głośność, co jest bardzo intuicyjne, jasność wyświetlacza można regulować na poziomie 5.

4, z funkcją zdalnego sterowania, może być zdalne sterowanie zwiększanie głośności, zmniejszanie głośności, wyciszanie, zasilanie, jasność wyświetlacza i przełącznik wejściowy. Kliknij przycisk głośności pilota, aby zmienić głośność krok po kroku. Naciśnij i przytrzymaj przycisk głośności pilota, aby ustawić głośność w sposób ciągły i szybki.

5. Dzięki funkcji uczenia się zdalnego sterowania możesz nauczyć się pilota zdalnego sterowania NEC (generalnie pilot do wzmacniacza mocy i audio to kodowanie NEC).

6, z funkcją pamięci rozruchowej, rozruch zapamięta ostatnią głośność wyłączenia, wejście i inny stan pracy.

7. Wyjście jest wyposażone w funkcję wyciszania przekaźnika. Podczas uruchamiania wyjście audio jest otwierane po opóźnieniu.

8, pozostała przestrzeń wewnątrz maszyny jest wystarczająca, pozostała przestrzeń wynosi około 29CM * 15CM, tak, że spalić przyjaciół, aby uaktualnić DIY instalacji wewnętrznej z innego przodu lub mała moc płyta wzmacniacza i inne płytki drukowane, po aktualizacji do piękne przodu lub mała moc wzmacniacza yo! Podwozie to aluminiowa podstawka montażowa, Mała moc płyty wzmacniacza, możesz zasilać rurkę bez grzejnika, bezpośrednio zainstalowaną na spodzie maszyny yo, rozpraszanie ciepła jako dobre. Jeśli jesteś zainteresowany remontem, możesz skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania wskazówek dotyczących renowacji.

9. Urządzenie jest wyposażone w 16A przekaźnik omron przełącznik sterowania. Gdy inne obwody są zainstalowane w maszynie, wygodnie jest kontrolować zasilanie innych płytki drukowane, aby ułatwić sterowanie i użytkowanie.

10, z funkcją oddawania światła podświetlenia pokrętła, a ta funkcja może być włączona lub wyłączona zgodnie z własnymi preferencjami.

11, korzystanie z dokładnego algorytmu oprogramowania, wszystkie poziomy przełączania jest bardzo gładka, nie boom.

12. Rozmiar urządzenia: główny korpus obudowy ma szerokość 320MM * głębokość 248MM * wysokość 70MM. Zmierzony rozmiar nie obejmuje rozmiaru pokrętła, gniazda RCA i stopy maszyny.

13. Obudowa wykonana jest ze stopu aluminium z solidnymi materiałami i masą netto około 3kg.

Metoda działania:

1. Obróć pokrętło głośności po prawej stronie urządzenia, aby wyregulować głośność, a trzy cyfrowe lampy po prawej stronie ekranu wyświetlacza odpowiednio wyświetlą głośność.

2. Kliknij lub obróć pokrętło wyboru po lewej stronie urządzenia, aby przełączyć czterokierunkowe wejście urządzenia, A trzycyfrowa tuba po lewej stronie ekranu wyświetlacza musi wejść w odpowiedni stan.

3. Naciśnij pokrętło głośności, aby wyprowadzić wyciszenie, a głośność wyświetli migającą monit. Powtórz operację jeszcze raz lub obróć przełącznik kodowania lub naciśnij przycisk głośności pilota, aby anulować wyciszenie i przywrócić głośność.

4. Długo naciśnij pokrętło głośności, puść, gdy numer głośności jest wyświetlany jako L (kod jasności), a następnie obróć pokrętło głośności w lewo iw prawo, aby wyregulować jasność wyświetlacza, które można regulować od poziomu 1 do poziomu 5.

5. Naciśnij i przytrzymaj pokrętło wyboru, aż podświetlenie pokrętła będzie włączone, a następnie możesz sterować podświetleniem pokrętła.

6. Powyższe funkcje mogą być realizowane za pomocą pilota.

7, długi, zgodnie z pokrętło głośności, aby pokazać dla 888, 888, w tym czasie dla zdalnego sterowania stan nauki, następnie obrócić pokrętło głośności, na wyświetlaczu w (wejście), voL + (VOLUME), VoL - (redukcja głośności), Po (moc), Zgodnie z badaniem dla pilota odpowiedniego klucza, może badać przycisk zdalnego sterowania, po zakończeniu badania, a następnie kliknij przycisk wyjścia po przechowywanie pokrętło głośności. W stanie uczenia się, jeśli pokrętło głośności zostanie obrócone, aby wyświetlić CLEA(CLEAR CLEAR) na ekranie wyświetlacza, Kliknij pokrętło głośności, aby wyczyścić wyuczone dane i wyjść.

  • Typ artykułu: Aktywne komponenty głośnika
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Pokrewne produkty

W trendzie.