EOS-EOS/T makro Tilt Adapter do canona EOS EF Lesn do EOS mocowanie EF 6D 80D T5i kamery

d529

Nowy produkt

zł141.68

Tagi: loft zasłona, oczy końskie, loga na noże, czapka żółta, lodówka mata, od 8mm arrow, oczy led bmw, klucze kraft, od 90mm ptfe.

-Jest to również bardzo dobrze wykonany (z mosiądzu i aluminium) adapter, który pozwoli ci używać popularnych obiektywów Canon EOS do makrofotografii z pochyleniem ogniskowania w aparatach Canon EOS.

-Zapewnij maksymalne nachylenie 8 stopni.

-Tylko potwierdzenie makro, nie może obsługiwać nieskończoności ogniskowania. (maksymalna odległość ogniskowania wynosi około 30cm)

-Adapter jest nowy, najwyższa jakość linii. Wykonany z aluminium (korpus aparatu) anodowanego na czarno i mosiądzu (mocowanie obiektywu) chromowanego srebra. -Automatyczne ustawianie ostrości nie może działać, ręczne ustawianie ostrości ręczna ekspozycja, ale tryb AV jest nadal dostępny.

-Jeśli M nie może nacisnąć migawki lub ostrzeżenie "obiektyw nie jest prawidłowo zainstalowany", zmodyfikuj ustawienia menu aparatu. Zwykle nazywany "zwolnij migawkę obiektyw nie jest zainstalowany", możesz zmodyfikować ustawienia, aby pozwolić. W szczególności zapoznaj się z instrukcją obsługi aparatu.

Podczas korzystania z obiektywów EOS można fotografować tylko z maksymalną aperturą obiektywu

Pakiet

-1 x Adapter obiektywu

Uwaga:

A. Należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszty wysyłki. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.

B. Proszę skontaktować się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

  • Kompatybilny marka: Canon
  • Nazwa marki: NEWYI
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Pokrewne produkty

W trendzie.