Cosmask Halloween biochemiczna maska potwora Zombie straszna strona Cosplay maska Zombie nawiedzony dom Horror maska potwora

d484

Nowy produkt

zł154.41 zł54.05

Tagi: poszewka straszne, pluszowy straszne, straszne gadzety, gry straszne, straszne naklejki, kolczyki straszne, straszne figurki, lego straszne, maseczka straszne, straszne rzecz.

【Nietoksyczny zapach】- Wykonane z wysokiej jakości 100% naturalne środowisko gumy lateksowej. Bardzo naturalne realistyczne i łatwe do czyszczenia. Nasze produkty lateksowe są weryfikowane przez ROHS.

【VISIBILITY i BREATHABILITY】- Nie ma przeszkód w zasięgu wzroku i oddychania. Możesz zobaczyć przez oko maski. To doda ci więcej radosnej i aktywnej atmosfery. Lateks gumowy jest elastyczny i elastyczny, z dużą ilością miejsca i oddychalnością.

【PARTY czas ESSENTIAL】- Niezależnie od tego, czy używasz go do zabawy, czy do doceniania sztuki, maska na całą głowę jest warta swojej własnej wartości.

【ONE roku GUARANTEE】- 1-producenta//jest gwarancji i 30 dni bez pytania-zadawane zwrotu pieniędzy na zwrot towaru.

Rozmiar maski: maska lateksowa ma dobrą ciągliwość, odpowiednia dla większości dorosłych i dzieci.

Uwaga:

Maski, gdy nowe będą miały zapach lateksu w ramach procesu produkcyjnego. Umieść maskę z opakowania w dobrze wentylowanym pomieszczeniu

Opakowanie zawiera:

1x maska lateksowa

  • Postaci: Monster
  • Materiał: Skóra syntetyczna
  • Nazwa działu: Dla osób dorosłych
  • Płeć: Unisex
  • Typ artykułu: Maseczki

Pokrewne produkty

W trendzie.