Dla hyundai * I VERNA ELANTRA 54MM zawieszenie magnetyczne LED pływające koło samochodowe godło wodoodporne niebieskie światło Hub osłona środkowa

d483

Nowy produkt

zł270.19

Tagi: pokrowiec na koła samochodowe, naklejka na samochod, pokrowiec na kola samochodowe, spławik świecący led, spławiki led, pokrowiec skladany na samochod, zwijajacy pokrowiec na samochod, ryby spławik led, pokrowiec na samochod grzany, spławik led przelotowy.

Dlaczego warto kupić Pływające osłony środkowe kołpaka samochodu?

Jeśli jesteś na ogrodzeniu i szukasz sposobu, aby dać swojemu samochodowi trochę krawędzi, sprawdź to. Są to pewne * ogień sposób, aby twój samochód wygląda niesamowite. Ludzie zapytają cię: „ czy to były te z fabryki? Dlaczego nie dostałem tej opcji?!”bardzo często. Są subtelne, a mimo to wyróżniają się. Mogą być OEM, łatwo.

Cechy Oświetlony koła nakładki środkowe:

Technologia lewitacji magnetycznej-logo nie obraca się z kołem, ale pozostaje na poziomie podczas jazdy z prędkością poniżej 80 MPH. Emblemat pływających czapek na kole pozostaje w pozycji pionowej przez cały czas podczas jazdy, jak robi to czapka Royce Rolls.

-Ma diodę LED, która sprawia, że godło świeci w nocy. Spraw, aby twój samochód wyglądał świetnie i był bezpieczniejszy w ciemności. Wbudowany generator kinetyczny, bez potrzeby baterii.

-Prosty, szybki i łatwy w instalacji , Nie ma potrzeby zmiany okablowania. Wystarczy wyskoczyć na środku kawałek, bezpośrednio wymienić oryginalny samochód piasta koła. Zajmuje tylko kilka minut.

-Bez baterii-każdy ma wbudowany własny generator kinetyczny. Dioda LED będzie świecić, gdy prędkość w zakresie od ponad 20MPH do 80MPH.

-Zestaw 4. Nie do użytku ze stalowymi kołami lub łańcuchy śniegowe. Niektórych jazdy warunków może spowodować tymczasowy obrót osłona środkowa.

Odporność na korozję, w pełni wodoodporna i pyłoszczelna. Jak wymienić nakładki środkowe na obręcze? Włóż mały łom lub płaski śrubokręt do wycięcia, między Osłona środkowa I koła. Delikatnie podważyć Osłona środkowa Uwolnij, popychając rączkę łom lub płaski śrubokręt w kierunku koła. Nadaje się Dla Hyundai * I VERNA I ELANTRA samochody z 54mm okrągły kształt Osłona środkowa tylko standardowych kół Uwaga: -Pływające czapki są przeznaczone do standardowych kół. Jeśli twój samochód ma zmodyfikowane koła, upewnij się, że nakładki na piasty ze standardowych kół mogą być stosowane na nowe koła przed złożeniem zamówienia. -Proszę zmierzyć czapki przed złożeniem zamówienia. Opakowanie: 1 zestaw składa się z 4 pływających kołpaki (54mm)

Pokrewne produkty

W trendzie.