Zasilanie prądem zmiennym Adapter ładowarka do sony DCR-PJ5, DCR-PJ6, HDR-PJ10, HDR-PJ20, HDR-PJ30V, HDR-PJ40V, HDR-PJ50V Handycam kamery

d440

Nowy produkt

zł32.81 zł30.19

Tagi: guziki do papieru, daelim 125 części, dell 3565 obudowa, bidony z do pocia, daf 105 akcesoria, hdmi adapter celu, baby girl dress ź, guziki emaliowane, guny na tel xaomi.

Należy pamiętać, że ten przedmiot jest wielokrotnym wyborem pakietu, Wysyłamy paczkę do ciebie zgodnie z twoim wyborem. Proszę Wybierz C Arefully.

Poniżej możesz zobaczyć specyfikację AC ładowarka i Ładowarka baterii:

Zasilanie prądem zmiennym Adapter jest przeznaczony do zasilania nieprzerwanego zasilania dla twojego aparatu lub kamery, Ale nie można naładować baterii.

Część zamienna numer:

Sony AC-L20, AC-L20A

Sony AC-L25, AC-L25A, AC-L25B, AC-L25C

Sony AC-L200, AC-L200B, AC-L200C, AC-L200D

Ten zestaw pozwala na zasilanie aparatu z gniazdo elektryczne. Przydatne do długich sesji studyjnych bez konieczności ciągłej wymiany i ładowania wielu baterii

Zasilanie prądem zmiennym Adapter jest przeznaczony do zasilania nieprzerwanego zasilania dla aparatu podczas pobierania zdjęć do komputera, dla rozszerzonej pracy w Studio, lub podczas oglądania obrazów podczas podłączony do telewizora lub magnetowidu.

100% nowy wysokiej jakości generyczny (nie OEM) zasilanie prądem zmiennym Adapter

100% kompatybilność z oryginałem

AC 100-240 v-używaj urządzenia w dowolnym miejscu na świecie

Światowe napięcie wejściowe: AC 100-240 V, 50/60Hz

Wyjście: DC 8.4 V 1,7a

1 rok gwarancji, CE i chiny CCC certyfikat

Stan: nowy

Ochrona: zapobieganie przeładowaniu i zabezpieczenie przed zwarciem.

Pakiet zawiera:

1x AC ładowarka

1 x "US/EU/AU/UK" przewód zasilający, kabel (wyślemy ci wtyczki w zależności od kraju)

Krok: przygotowanie zasilania

1 otwórz pokrywę gniazda DC IN i podłącz zasilacz sieciowy dostarczony wraz z kamerą do gniazda DC IN ze znakiem wtyczki skierowanym do góry.

2 podłącz zasilanie prądem zmiennym do adaptera zasilanie prądem zmiennym.

3 podłącz zasilanie prądem zmiennym przewód do gniazdko do montażu naściennego.

Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, zawsze możesz skontaktować się z nami, zwrócimy ci całe pieniądze lub wyślemy ci nowe jako zamiennik.

Zasilacz USB Jest przeznaczony do zasilania nieprzerwanego zasilania aparatu lub kamery, Ale nie można naładować baterii. Zastępuje Sony AC-L20, AC-L20A, AC-L25, AC-L25A, AC-L25B, AC-L25C, AC-L200, AC-L200B, AC-L200C, AC-L200D zasilanie prądem zmiennym Adapter. Ten zestaw pozwala na zasilanie aparatu z Port USB . Przydatne dla długich Apartament typu Studio Lub na zewnątrz Pędy Bez konieczności ciągłej wymiany i ładowania wielu baterii Nasz unikalny Adapter do projektowania jest naprawdę poręczny i praktyczny w przypadku długiego nagrywania podczas podróży lub na zewnątrz., można go przechowywać w nagłych wypadkach, przygotować się do siebie, podzielić się z partnerami, rodzinami, kochankami, upewnić się, że nigdy nie przegapisz cennych chwil.

Aby twoja kamera działała lepiej, użyj portu USB 5 V 2A (wyjściowego). Może być ładowany przez naścienna na USB ładowarka, ładowarka samochodowa, bateria zewnętrzna lub innych urządzeń z portem USB (5 V, 2A-4A), daje ci więcej opcji

Wyposażony w przeładowanie, zwarcie, wysoką temperaturę i ochrona przeciwprzepięciowa.

Wejście zasilania USB: 5 V, 2A-4A (prąd co najmniej 2A, w razie potrzeby do 4A); wyjście: DC 7.6 V-8.4 V, cała długość kabla: 150 CM; podłącz bezpośrednio do Power banku i nie musisz już martwić się o wyczerpanie baterii.

Bezpośrednio podłączyć do banku zasilania, aby zapewnić stabilną moc kamery. Lekki i przenośny, który jest przeznaczony do podłączenia zasilanie mobilne Suppy, gdy długie Studio Lub na zewnątrz Strzela bez obawy o przerywanie fotografii.

Pakiet zawiera:

1x USB ładowarka

Opis:

1. Napęd kablowy DC nie tylko może odgrywać rolę zasilacza, ale Slso może skutecznie tłumić prądy harmoniczne.

2. Wysokiej jakości chipy, falownik dc wydajność konwersji.

3. Dobra stabilność, wysoki prąd wyjściowy, niski prąd statyczny.

4. Może być pobierana przez naścienna na USB ładowarka, ładowarka samochodowa, bateria zewnętrzna lub innych urządzeń z portem USB, co daje więcej możliwości

5. DC przewód transmisyjny połączenia, do cyfrowego zasilacz do kamery, zasilanie mobilne: 5000-30000 Ma, odpowiednik liczba kamer nowy stan naładowania baterii; po włączeniu the flash do fotografowania lub wideo, zapewnić nieprzerwanego zasilania. Poprawia stabilność pracy kamery.

Uwaga:

1. Aby twój aparat działał najlepiej, użyj wysokiej jakości, aby przenieść zasilanie, zasilanie mobilne musi wyprowadzać prąd 5 woltów 2/4A. Gdy zasilanie lub prąd jest niewystarczające, nie można strzelać, proszę wybrać co najmniej lepszy prąd.

2. Mobilne źródło zasilania ma automatyczny tryb hibernacji i zamyka się.

3. Nie używaj komputera USB, ponieważ napięcie wyjściowe USB 2.0 komputera wynosi głównie 5 v, ale prąd jest mniejszy niż prąd 500mA.

4. Używaj aparatu przez długi czas, ustaw czas czuwania aparatu na najdłuższy czas czuwania Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, zawsze możesz skontaktować się z nami, zwrócimy ci całe pieniądze lub wyślemy ci nowe jako zamiennik.

Micro ładowarka usb 1. Wejście Micro: DC 5 V

2. Wyjście: DC8.4V, 400-600mA; do akumulatora litowo-jonowego 7.0 V-7.4 V

3. Certyfikowany: CE i Rohs

4. Rozmiar: 85x48x20mm

5. 20mm Ultra wąski krój, idealny do podróży i użytku domowego, przenośny i wygodny do przenoszenia.

6. Stała kontrola prądu, aby zapobiec przepięciu, przeładowaniu, zabezpieczeniu przed zwarciem.

7. Może być pobierana przez naścienna na USB ładowarka, ładowarka samochodowa, bateria zewnętrzna lub innych urządzeń z portem USB, co daje więcej możliwości

8. Ze wskaźnikiem LED pokazującym stan naładowania akumulatora. Podczas ładowania wskaźnik LED wyświetli się na czerwono, po pełnym naładowaniu wskaźnik LED zmieni kolor na zielony.

9. Waga: 30G Pakiet zawiera:

1x pojedyncza ładowarka USB (bez baterii)

1x kabel Micro USB

AC Wall + DC akumulator samochodowy zestaw ładujący

  • Szybkie ładowanie: Tak
  • Pakiet: Tak
  • Inteligentne ładowanie: Tak
  • Numer/Liczba modelu: NP-FV50-2
  • Nazwa marki: Sunny-room
  • Wykorzystanie: Kamera
  • Typ: USB
  • Ekran wyświetlacza: Tak

Pokrewne produkty

W trendzie.