50 sztuk/partia DIY akcesoria żywiczne cabochons flatback żywica cukierki mix kolorów mix różnych kształcie

d355

Nowy produkt

zł18.53 zł15.21

Tagi: cappucino szablon, capsula nfix smok, łóżko na podlodze, wyse zx0 firmware, podudzka podrozna, poducha dekoracja, 14 tramwaj poznań, wyrównanie płytki, podszewka bawelna.

Produkty

1. Opis: 50 sztuk/partia DIY akcesoria żywiczne cabochons flatback żywica cukierki mix kolorów mix różnych kształcie

2. Rozmiar: jak pokazano zdjęcie

3. Mieszane kolory lub wybierz kolor

Cena hurtowa i więcej produktów

Jesteśmy złotym dostawcą Alibaba.

-Możesz również przejrzeć naszą stronę alibaba, aby uzyskać więcej przedmiotów (kliknij prawy górny link).

-Prosimy o kontakt w sprawie ceny hurtowej, jeśli chcesz zamówić więcej produktów w mieszaninach/kolorach.

-Jeśli potrzebujesz innych kolorów/rozmiarów/kształtów, skontaktuj się z nami.

*** Witamy w naszym sklepie! ***

********** Duże zamówienie, duża zniżka! **********

Przesyłki

1. Dostawa

-Przez China Air Post: ogólnie około 15-45 dni roboczych

-Ekspresowo: ogólnie około 5-10 dni roboczych

2. Produkty zostaną wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.

3. Jeśli nie otrzymałeś przedmiotu na czas dostawy, skontaktuj się z nami przez e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania, zwykle twoja poczta będzie odpowiedział w ciągu 24 godzin. Jeśli nadal nie otrzymałeś odpowiedzi po 24 godzinach, sprawdź spam skrzynki e-mail. Postaramy się jak najlepiej, aby dać ci najlepsze rozwiązanie poprzez komunikację.

4. Wysyłamy tylko na adres Domtorun.pl. Upewnij się, że twój adres w Alixpress jest dopasowany do adresu wysyłki, zanim zapłacisz.

5. Międzynarodowi nabywcy-uwaga:

A: na przywóz Cła, podatki i opłaty Nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego.

B: proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie.

Polityka zwrotów

1. Wniosek o zwrot lub wymianę jest dostępny tylko w żądaniach W ciągu 1 tygodnia Po otrzymaniu paczki i zwróceniu przedmiotu w takim samym stanie, jak otrzymał.

2. Skontaktuj się z nami, aby poprosić o autoryzację zwrotu. Twoje imię i nazwisko, numer aukcji oraz powód zwrotu powinny być zawarte w e-mailu. Wszystkie zwrócone produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne materiały opakowaniowe.

3. Proszę ostrożnie zapakować produkty. Produkty zwrócone zostaną przetestowane, a nowy zamiennik zostanie wysłany do kupującego natychmiast po znalezieniu wadliwego. W przypadku, gdy odpowiedni zamiennik nie jest dostępny, zostanie wydany zwrot pieniędzy. Koszty wysyłki, obsługi i ubezpieczenia nie podlegają zwrotowi.

4. Jeśli Produkt nie jest uszkodzony, przedmiot zostanie odesłany do kupującego na koszt kupującego. Przedmioty zwrócone bez numeru RMA zostaną odrzucone i zwrócone do nadawcy. Kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki zwrotnej i wysyłki. Kupujący jest odpowiedzialny za dodatkowe koszty wysyłki dla przedmiotów, które są Zwrócone odrzucone i/lub niemożliwe do dostarczenia. Nie przyjmujemy żadnych zwrotów bez numeru autoryzacji na pudełku lub etykiecie, w której jest zwracany.

Informacje zwrotne

1. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, proszę wystawić opinię.

2. Nie opuszczać negatywną Informacje zwrotne bez pytania o pomoc. Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiś problem. Opinie są naszym życiem, przed tobą Zostaw neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie. Odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe. Z góry dziękuję za cierpliwość.

O nas

Cena Tak!! Płacisz Cena fabryczna ! Dlatego nasze ceny są tak konkurencyjne.

Jakości Aby utrzymać kontrolę jakości, osobiście sprawdzamy każdy przedmiot przed wysyłką. Wszystkie produkty są w 100% nowe i sprawdzane. Gwarantujemy, że nasze produkty są fabrycznie nowe, oficjalne i najwyższej jakości.

Współpracy Bardzo dziękujemy za zapytanie dotyczące naszego produktu. Właściwie to my Staraj się dostarczać lepsze i tańsze produkty wszystkim klientom. Jeśli Uważasz, że nasza oferta spełnia twoje wymagania, daj nam swoje zamówienie na wczesnym terminie.

  • Materiał: Z żywicy
  • Styl: wykonane ze sztucznego tworzywa
  • Nazwa marki: DaryMendy
  • Motyw: Tv & movie postaci

Pokrewne produkty

W trendzie.