Metal Aluminium 10mm gęstość Cube Al 99.99% czysta dla elementu kolekcja Hand Made DIY hobby rzemiosło wyświetlacz 10x10x10mm

d261

Nowy produkt

zł28.84 zł25.94

Tagi: rozsuwany telefon, vintage karteczka, wyswietlacz lgk61, brelok dominikana, ładowarka j6 plus, vintage telewizor, vintage noworodek, ubranie duzy pies, zapalniczka rabit.

Opisy

Gratulacje! Właśnie znalazłeś producenta magnesów i materiałów! Wymiary: 10x10x10mm/uszczelnione w szkle (jeśli dostępne) Kolor (y): oryginalny kolor/kolor anodowania (jeśli jest dostępny, mają tę samą czystość) Zastosowania: te ręcznie wykonane kostki są wykonane z czystego elementu o czystości 99.99% MIN. Z dobrą powierzchnią, polerowanymi lub metalowymi znakami, są po prostu pięknymi dziełami sztuki. Są idealne do kolekcji elementów, dispplay, hobby, majsterkowania, eksperymentów, upominek promocyjny itp.

Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie cen hurtowych.

Układ okresowy (wszystkie elementy o niebieskim kolorze mogą być dostarczone przez nas)

1. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę dla większości produktów. Niektóre są z ekonomiczną wysyłką, a niektóre z ekspresową wysyłką.

2. Tylko identyfikowalna przesyłka polecona będzie używana do zamówień. Numer śledzenia zostanie zaktualizowany w zamówieniu lub w wiadomości zamówienia po dokonaniu wysyłki. Możesz zobaczyć informacje o śledzeniu po kilku dniach od wysłania numeru śledzenia. Jeśli nie jesteś w stanie śledzić przesyłki, skontaktuj się z naszym handlowcem.

3. W przypadku wysyłki ekonomicznej istnieje wiele opcji, w tym standardowa wysyłka Domtorun.pl, ePacket, singapur Post, Korea Post, POS malezja, specjalna linia Yanwen, POST NL, turcja Post, itp. Większość paczek może być dostarczona w ciągu 10-35 dni, ale w niektórych krajach, Gospodarka wysyłka może trwać do 60 dni (brazylia może trwać 90 dni). Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli możemy udzielić jakiejkolwiek pomocy.

4. W przypadku przesyłek ekspresowych najczęściej używane są FedEx IE i IP, UPS Saver i Expedited, DHL, DPEX. Domtorun.pl Premium Shipping, EMS, Yodel, SF Express są również dostępne. Ekspresowa wysyłka zwykle zajmuje 4-12 dni na dostawę. W przypadku magnesów może to potrwać jeszcze 1-2 dni.

5. Jeśli chodzi o magnesy, nie są one przyjazne dla żeglugi powietrznej, co może zostać odrzucone przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku. Aby uniknąć wypadków i opóźnień, możemy wybrać inną metodę wysyłki z tym, co wskazano w zamówieniu. Gwarantujemy, że nowa wysyłka, której używamy, nie będzie wolniejsza niż to, co wybrałeś.

1. Proszę zostawić nam 5-star DSR oceny, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

2. W przypadku jakichkolwiek problemów z logistyką lub produktami, prosimy o kontakt przed wystawieniem negatywnej opinii lub zgłoszenie sporu. Mamy kompletny system obsługi posprzedażnej do twojej dyspozycji przez cały czas. Komunikacja z nami jest zawsze najlepszym i najszybszym sposobem rozwiązania problemu.

3. Zawsze istnieje sposób na rozwiązanie problemu poprzez komunikację i wzajemne zrozumienie. Możesz skontaktować się z nami za pomocą jednego z poniższych sposobów:

A. Za pośrednictwem wiadomości Domtorun.pl lub wiadomości zamówienia

B. Za pośrednictwem kierownika handlowego

C. Za pośrednictwem wiadomości e-mail lub innych kontaktów

  • Size: 10mm x 10mm x 10mm
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Applications: Collections, Hobbies
  • Materia: Aluminium
  • Feature: Fully Hand Made, Good Surface Dealing, with Laser Carved Information
  • Shape: Cube
  • Numer/Liczba modelu: HMME TI
  • Materiały dla majsterkowiczów: Metalworking

Pokrewne produkty

W trendzie.