Mitologia do Doogee S70 i S70 lite głośnik części zamienne 5.99 Cal telefon komórkowy

d201

Nowy produkt

zł42.43 zł33.93

Tagi: najlepsze głośniki do telefonu, głośnik do telefonu philips, bezprzewodowy głośnik do telefonu, głośnik do telefonu komórkowego, dobry głośnik do telefonu, głośniki do telefonu komórkowego, małe głośniki do telefonu, głośniki bezprzewodowe do telefonu, głośnik do telefonu przenośny, głośnik samochodowy do telefonu.

Mitologia do Doogee S70 i S70 lite głośnik części zamienne 5.99 Cal telefon komórkowy

Opis: 1,100% testowane nowy! Nigdy nie używany wcześniej! 2, pakiet: 1 x głośnik dla Doogee S70 i S70 lite Telefon komórkowy. Proszę zwrócić uwagę: > Przed zakupem, proszę spojrzeć na zdjęcie dokładnie i potwierdzić, czy jest odpowiedni dla twojego modelu telefonu komórkowego. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. > Wszystkie towary, które sprzedajemy są w dobrej jakości i pod ścisłym nadzorem przed ich wysłaniem. Postaramy się jak najlepiej, aby uniknąć problemów z jakością. > W moim produkcie mamy nasz znak i logo. Wysyłka: 1. Wyślemy paczki w ciągu 3 dni po zapłaty kupującego jest weryfikowana przez Domtorun.pl. 2. Nasze ceny nie obejmują cła docelowego. 3. Będziemy odpowiedzialni za problem celny w chinach, a kupujący powinien być odpowiedzialny za docelowy problem celny. Czas transportu: 1: standardowa wysyłka Domtorun.pl, potrzeba 10 ~ 55 dni roboczych lub więcej. 2: DHL, potrzebujesz 3 ~ 6 dni roboczych. Informacje zwrotne: 1. Jeśli jesteś zadowolony z dostawy towarów, uprzejmie prosimy o pomoc, aby zostawić pozytywne opinie, a my zrobimy to samo dla ciebie. 2. Dbamy o naszych cennych klientów i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie nieoczekiwane problemy. 3. Jeśli nie jesteś zadowolony z towarów, prosimy o kontakt z nami na czas. Proszę nie otwierać żadnych sporów, zawsze dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem i sprostać państwa oczekiwaniom.

Ważna uwaga: Opłata za wysyłkę i obsługę nie podlega zwrotowi, a klient powinien ponosić odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i wysyłki. Wszystkie powrotne rzeczy muszą być w dobrym stanie. Muszą być w stanie nadającym się do ponownego wykorzystania. Człowiek wady nie są gwarancją, takie jak złamane, porysowane i tak dalej. Przed zainstalowaniem naszego ekranu lub innych akcesoriów, sprawdź nasz ekran lub inne akcesoria. Jeśli nie ma problemu, możesz zainstalować go na swoim telefonie komórkowym. Po zainstalowaniu na telefonie nie udzielimy żadnej gwarancji ani rekompensaty.

  • Projekt: BAR
  • Type 1: For Doogee S70 Speaker
  • Type 2: For Doogee S70 lite Speaker
  • Kompatybilna marka: Other
  • Numer/Liczba modelu: For Doogee S70 & S70 lite
  • Nazwa marki: Mythology
  • Wykorzystanie: Głośnik

Pokrewne produkty

W trendzie.