"Ołówek + pocztówka + poprawiono stojak na książkę" ręcznie malowane pocztówka zestaw papeterii/kartkę z życzeniami urodziny kolorowanki karty

d175

Nowy produkt

zł36.63 zł28.95

Tagi: pocztówki obrazy, stare pocztówki, pocztówki zestaw, album pocztówki, pocztówki krajobraz, pocztówki filmowe, kolorowe pocztówki, pocztówki elektroniczne, ozdobne pocztówki, pocztówki świat.

1 zestaw = 12 ołówków (krótki) + 12 pocztówek + 1 szt. Stały stojak na książkę Nazwa: 1: kwiaty 2: lesie PS: Może być wysłane Wspólny Problem: 1. Ze względu na różnice w wyświetlaniu rzeczywisty kolor będzie inny. 2. Adres śledzenia przesyłki: Lub Powrót: Otrzymasz towar wydaje się uszkodzony, proszę w ciągu 7 dni (dostawa paczki rozpoczęła się pomyślnie), skontaktuj się z nami, jesteśmy odpowiedzialni za wysyłkę zwrotną. Jeśli więcej niż 7 dni, pomyślimy, że użycie niewłaściwego uszkodzenia lub uszkodzenia spowodowane przez człowieka Wysyłka: 1. Jeśli potrzebujesz EMS, skontaktuj się ze mną, w zależności od rzeczywistej sytuacji możemy dać pewną zniżkę. 2. Upewnij się, że zostawiłeś nam adres/numer telefonu (telefon komórkowy)/kod pocztowy są poprawne 3. Proszę zwrócić uwagę na nasz sklep, będziemy regularnie angażować się w pewną zniżkę 4. Zarejestrowana poczta potrzebuje 15-35 dni (nie obejmuje soboty i niedzieli) dotrzeć do kupującego (zdalny region potrzebuje więcej dni). Prosimy o cierpliwość. To zależy od najniższej ceny i kosztów (bezpłatna wysyłka)! 5. Ponieważ polityka każdego kraju jest inna, jakiś czas niektóre kraje będą opóźnione, ta sytuacja nie martw się, lub otwórz spór, skontaktuj się z nami, pomożemy śledzić sytuację pakietu. Freeback: Twoja 100% satysfakcja jest naszym dążeniem. Ze względu na różnicę czasu, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Ze względu na różne święta w chinach, może wystąpić opóźnienie w czasie reakcji, mam nadzieję, że możesz nas zrozumieć. Dziękuję bardzo Jeśli masz jakieś pytanie. Nie wahaj się z nami skontaktować.

  • Muzyka: Nie
  • Nazwa marki: SJMANDUN
  • Wakacyjny: BIRTHDAY
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Styl: cartoon
  • Wzór: Pojedyncza strona
  • Numer/Liczba modelu: CN-1118
Daniel Libra12
2020-12-18
1/5
не пришло
Mr Devaraj
2020-09-17
1/5
Товар не получила, продавец его не отправил. Магазин не рекомендую.
Palienko74
2020-09-18
1/5
заказ не отправлен
Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Pokrewne produkty

W trendzie.