Kolczyki łuk biżuteria matryce do wycinania kartek 2019 wycinane i drewniane formy odpowiednie do zwykłej maszyny do cięcia matryc na marke

d165

Nowy produkt

zł73.31 zł54.97

Tagi: matryce do cięcia szopka, matryce do cięcia rozetka, box wykrojniki scrapbooking, wykrojnik matryce do cięcia, matryce do cięcia gałązki, maszyna wykrojniki scrapbooking, wykrojniki konik scrapbooking, ramki wykrojnik scrapbooking, matryce do cięcia strazak, krolik wykrojnik scrapbooking.

Szanowni państwo:

Proszę odnieść się do obrazu dla size1in = 25.4mm. Nasze produkty mają nadzieję, że przyniosą ci dużo zabawy. To ostrze formy ma wysokość 15.8mm i nadaje się do zwykłej maszyny do cięcia matryc na rynku.

Może ciąć różne rodzaje materiałów. Takich jak papier kartonowy, tkanina, skóra, papier magnetyczny itp. Daje ci możliwość wypróbowania obszerniejszych materiałów w pracy ręcznej. Zrób nieoczekiwany efekt.

Specjalne przypomnienie: ten produkt należy do drewnianej formy. Ze względu na technologię obróbki drewna, normalne jest, że krawędź płyty ma otwory i szczeliny, które nie mają wpływu na normalne użytkowanie, proszę mieć pewność, że kupisz.

Po otrzymaniu potwierdzenia płatności dostarczymy towar w ciągu 3 - 5 dni roboczych, z wyjątkiem weekendów i świąt. Ze względu na kontrolę celną, pogodę i inne powody, nie możemy zagwarantować czasu dostawy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach, skontaktuj się z nami. Śledzenie zostanie dostarczone przez e-mail. Jeśli potrzebujesz ekspresowej dostawy, skontaktuj się z nami w sprawie oferty.

Jeśli nie możesz znaleźć swojego ulubionego produktu, możesz wysłać mi zdjęcie, powiedz mi, jaki rozmiar chcesz, dostosujemy je dla ciebie.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez e-mail, a my odpowiemy w ciągu 12 godzin od dnia roboczego.

Dziękuję za odwiedzenie mojego sklepu.

  • Numer/Liczba modelu: HY892
  • Nazwa marki: katu
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Typ wzoru: SQUARE

Pokrewne produkty

W trendzie.