Bateria 2000mAh dla Lenovo A PLUS/A1000/A2010/A2580/A2860/VIBE B (BL253)

d163

Nowy produkt

zł73.31

Tagi: za worek kości, numer rachunku, sanlepus pasek, za wool jumper, okap czarny 50, m8 w derma pen, zabawa makijaz, zabawa dla psa, zaalniczka jet.

Dane techniczne

Bateria Craftmann jest najlepszym zamiennikiem dla Lenovo ( BL253 ). Właściwości techniczne spełniają wymagania określone przez producenta urządzeń mobilnych.

-Artykuł: C1.02.613

-Oryginalny kod: BL253

-Typ baterii: Li-ion

-Pojemność: 2000mAh (7.6Wh)

-Napięcie: 3.8V

Kompatybilność

LENOVO PLUS, LENOVO A1000, LENOVO A2010, LENOVO A2580, LENOVO A2860, LENOVO VIBE B.

Gwarancją

12 miesięcy/300 cykli ładowania (zacznij używać baterii przed upływem okresu przechowywania). Proszę sprawdzić okres przechowywania na etykiecie baterii i indywidualne opakowanie.

Lokalizacja

Baterie Craftmann są produkowane w Guangzhou Science City (chiny). Jest to miejsce lokalizacji setek największych światowych firm produkcyjnych. Bardzo blisko do portu Huangpu i tylko 45 minut jazdy samochodem do granicy z hongkongu.

Ochrony środowiska naturalnego

Mamy ogromny obszar produkcji i przechowywania (40,000 stopy kwadratowe), czyste i jasne, 24/7 klimatyzowane miejsce. Ogniwa litowe i baterie utrzymują się w suchym i chłodnym otoczeniu. Jest to bardzo ważne dla wydajności baterii i życia koła.

Mechanizacji

Koszty pracy znacznie wzrosły w chinach w ostatnich latach. Inteligentne maszyny zastąpiły człowieka w produkcji, ciężko pracując bez wakacji.

Automatyki

Technologia komputerowa i inteligentne programy umożliwiły usprawnienie zarządzania produkcją i obniżenie kosztów. Baterie Craftmann nie są gorszej jakości niż prawdziwe oryginalne baterie, ale tańsze co najmniej dwa razy.

Kontroli jakości

Wymagania techniczne, 100% wejście i wyjście sterowania pozwala nam produkować wysokiej jakości baterii. Żywotność naszych baterii osiąga 500 cykli lub 25 miesięcy. Wada produkcyjna wynosi tylko 0.5%.

Identyfikacji

Kody kreskowe są ważne dla dystrybucji detalicznej. Kody QR działają skutecznie przeciwko fałszywym twórcom. W ciągu ostatnich 10 lat nie znaleźliśmy żadnej podobnej kopii naszych produktów.

Certyfikacji

Ponad 20 lat działalności produkcyjnej zgromadziliśmy doświadczenie w produkcji i dystrybucji. Miliony urządzeń używa naszych baterii tylko teraz. Z dumą przeszliśmy certyfikację ISO, CE i PCT fabryki masowej produkcji.

Oferta dla profesjonalistów

+ 1 bezpłatny zestaw narzędzi dla każdego zamówienia 5 baterii z zestawem narzędzi

+ 2 darmowe zestawy narzędzi dla każdego zamówienia 10 baterii z zestawem narzędzi

Funkcje specjalne

Możemy zrobić twój osobisty lazer mark na aluminiowa obudowa.

  • Nazwa marki: CRAFTMANN
  • Oryginalne lub nie: Kompatybilny
  • Certyfikat jakości: ce
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Numer/Liczba modelu: C1.02.613
  • Pojemność baterii (mAh): 1801 mAh-2200 mAh
  • Kompatybilny marka: Lenovo

Pokrewne produkty

W trendzie.