2x ESP8266 WIFI moduł rozszerzający pilot ESP3D do drukarki 3D podłącz tryb AP tryb stacji klienckiej VS TFT-WIFI

d116

Nowy produkt

zł69.10 zł60.11

Tagi: obudowa pilota, przedłużacz włączany na pilota, włącznik na pilota biedronka, przedłużacz listwa z wyłącznikami, samochód elektryczny na pilota, przedłużacz listwa mały, przedłużacz kabla męski, listwa elektryczna na pilota, listwa zasilająca na pilota, kontakt elektryczny na pilota.

2x ESP8266 WIFI moduł rozszerzający pilot ESP3D do drukarki 3D podłącz tryb AP tryb stacji klienckiej VS TFT-WIFI

Funkcja: Oprogramowanie układowe dla ESP8266/ESP8285 i ESP32 używane z drukarką 3D przy użyciu wersji rdzeniowej ESP8266 i wersji rdzeniowej ESP32 To oprogramowanie pozwala nie tylko mieć tani most między Wifi i serial, ale także mieć interfejs sieciowy do konfiguracji wifi, do monitorowania drukarki 3D, a nawet kontrolować ją, I aby rzeczy łatwe, interfejs użytkownika jest w pełni konfigurowalny bez reflashing FW. ESP8266Wifi wykorzystuje moduł ESP8266 do zapewnienia kontroli internetowej na płycie. Moduł komunikuje się z płytą główną za pomocą UART (Tx/Rx). Punkt dostępu (tryb AP)-ten tryb zamienia moduł ESP wifi w punkt dostępu i może akceptować połączenia z klientami i podawać adres IP za pośrednictwem DHCP. Ten tryb pozwala na telefon, Tablet lub PC, aby połączyć się bezpośrednio za pomocą wifi. Jest to przydatne podczas początkowej konfiguracji, aby podłączyć X5 mini do sieci lub gdy chcesz, aby urządzenie było w trybie autonomicznym (podczas pokazywania maszyny lub na targi/klasie). Moduł Wifi automatycznie włącza ten tryb, gdy nie może znaleźć żadnych znanych sieci Wifi. Client Station-ten tryb jest wybierany podczas podłączania karty Wifi ESP8266 do domu lub biura sieć wifi. Pozwoli to wyszukać dostępne sieci Wifi i dołączyć do nich. Moduł Wifi powrócić do trybu AP, jeśli to nie może połączyć się z wcześniej skonfigurowany sieć Wifi. Podłączyć za pomocą Tryb AP Po początkowym włączeniu zasilania moduł Wifi jest skonfigurowany dla trybu AP, to pozwala bezpośrednio połączyć się z ESP8266 Wifi za pomocą dowolnego smartfona, tabletu lub komputera z Wifi. Można również zmienić tryb, aby stacji klienta (, aby połączyć się z sieć Wifi) za pomocą strony internetowej control instalacji. 1. Zasilanie na płycie-odczekaj 15 sekund, aż moduł Wifi zainicjuje tryb AP. 2. Otwórz swój smartfon, Tablet lub pc Wifi, połącz się z nim 3. Otwórz przeglądarkę, a portal niewoli powinien automatycznie przekierować cię do głównej strony sterowania siecią. W przypadku urządzeń z systemem IOS czeka na przekierowanie portalu captive, nie trzeba otwierać żadnej przeglądarki. Jeśli portal niewoli nie przekieruje, otwórz przeglądarkę i wskaż na 192.168.0.1 4. Na tym etapie powinieneś zobaczyć główną stronę kontrolną i móc sterować drukarką. Formatowanie może być inne niż pokazano, mały parawan urządzeń będzie ponownie zorganizować okna. Połącz się za pomocą trybu stacji klienckiej Zmiana trybu AP na tryb stacji klienckiej umożliwia podłączenie Wifi ESP8266 do domu lub biura sieć Wifi. Wykonaj kroki dla trybu AP powyżej, a następnie przejdź do instrukcji poniżej.

1. Dla szybkiej i kierowanej konfiguracji kliknij niebieskie kółko z "i", a następnie kliknij setup, jeśli znasz konfigurację sieci bezprzewodowych, kliknij na kartę, która mówi, aby uzyskać więcej opcji. Lista pakietów: 2 sztuk ESP8266 moduł 2 sztuk kabel 2 sztuk kabel USB

  • Numer/Liczba modelu: ESP8266 WIFI Extensible Module
  • Nazwa marki: FYSETC
  • Typ artykułu: Płyta główna

Pokrewne produkty

W trendzie.