Inteligentne gniazdo wifi typu ue E inteligentny dom bezprzewodowy pilot inteligentne gniazdo kompatybilne z amazon alexa dla Google Home

d1103

Nowy produkt

zł59.33 zł39.76

Tagi: gniazdo wtyczka wifi, smart gniazdko rosja, modul gniazdo wifi, gniazdo sieciowe wifi, gniazdo natynkowe wifi, aquara smart gniazdko, smart gniazdko siri, fr gniazdko wifi, tuya smart gniazdko, gniazdo wtykowe wifi.

Uwaga: to gniazdo jest typu ue E, który jest odpowiedni dla rosji/niemiec/włoch/danii/grecji/hiszpanii/portugalii/holandii/węgier/norwegii i francji/belgii/polski/tunezji/słowacji/monako/madagaskaru/maroka/ kamerun...

Przegląd:

To jest WiFi inteligentna wtyczka, kompatybilny z amazon alexa i Google Home IFTTT do sterowania głosem, wspieranie udostępnianie urządzeń i telefon pilot aplikacji kontroli. Instalacja jest łatwa, bezpieczna i szybka. Możesz ustawić timery, aby włączyć/wyłączyć elektronikę, klikając na smartfona, co sprawia, że twój dom jest mądrzejszy. Super wzór dla ciebie!

Cechy:

* Pilot aplikacji sterowania: Fajny i fantastyczny projekt techniczny, który znacznie ułatwia twoje życie dzięki prostemu kliknięciu na smartfonie, co sprawia, że twój dom jest mądrzejszy.

* Sterowanie głosowe: Jest idealnie kompatybilny z amazon alexa/echo i Google Home IFTTT do sterowania głosowego, bardzo wygodny.

* Funkcja odliczania czasu: Możesz ustawić timery, aby włączyć/wyłączyć elektronikę. Nigdy nie dojdziesz do ciemnego i zimnego domu, możesz nawet randomizować, że twoje światła działają z dala od domu i sprawiają, że wygląda na to, że ktoś jest w domu.

* Monitorowanie zużycia energii: Śledź zużycie energii dla podłączonych urządzeń i dowiedz się, które urządzenia zużywają najwięcej energii. Możesz skutecznie zmniejszyć zużycie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na następnym rachunku elektrycznym.

* Kontrola udziału: Obsługuje udostępnianie urządzeń i możesz kontrolować swój inteligentny dom razem z rodziną.

* Super wzór: Duży przycisk przełącznika, łatwa instalacja i obsługa, wykonany z ABS + materiał pc, super jakość i stabilna wydajność.

Dane techniczne:

Standard: typu ue

Napięcie znamionowe: AC 100 ~ 240 V, 50/60Hz

Maksymalna moc: 3840 W

Maksymalny prąd: 16A

Typ bezprzewodowy: Wi-Fi 2.4 GHz

Standard bezprzewodowy: IEEE802.11b/g/n

Telefon: TuyaSmart/SmartLife dla androida/iOS

Materiał: PC V0 ognioodporne

Temperatura pracy:-20 ℃ ~ 70 ℃

Rozmiar produktu: około. 8.8*5.6*5.1 cm

Waga produktu: ok. 84g

Informacje o opakowaniu:

Rozmiar paczki: ok. 9*5.7*5.7 cm/3.5*2.2 * 2.2in

Waga paczki: ok. 104g/3.7 uncji/0.23lb

Lista opakowanie:

1 * inteligentne gniazdo wifi

1 * instrukcja obsługi (angielski)

服务模板

  • Max Power: 3840W
  • Code: S4205EU-E
  • Poziom złożenia: Gotowa do działania
  • Nazwa marki: koogeek
  • Rated Voltage: AC 100~240V, 50/60Hz
  • Numer/Liczba modelu: WiFi Smart Socket
  • Kompatybilność: Zgodna ze wszystkimi
  • Kamera jest wyposażona: Nie

Pokrewne produkty

W trendzie.