3 paczka nieregularne DIY forma do kostki brukowej spacer Maker ścieżka Maker cegła formy betonowe formy Pathmate kamień rzeczny formy do ogrodu, Cour

d1076

Nowy produkt

zł109.25 zł89.60

Tagi: formy ze wzorem do betonu, formy słupków do betonu, formy z betonu, silikonowe formy do betonu, formy budowlane do betonu, formy na beton, plytki formy do betonu, formy polietylenowe do betonu, forma do betonu, formy odlewnicze do betonu.

Witamy w naszym sklepie.

Nasze produkty mają przystępne ceny i dobrą jakość. Wspieramy Dropshipping I Sprzedaż hurtowa . Jeśli chcesz z nami pracować przez długi czas, skontaktuj się z nami, a my damy ci bardzo korzystna cena. Pozdrawiam!

Zrób to, co chcesz: udekoruj swój prywatny dom zgodnie z własnymi hobby i pomysłami, spraw, aby twój dziedziniec wyglądał pięknie i osobiście, i bądź bardziej zabawny z rodziną

Łatwy w użyciu: nie wymaga specjalnych umiejętności. Niedoświadczony człowiek może stworzyć piękną ścieżkę.

Forma wielokrotnego użytku: forma plastikowa wielokrotnego użytku do tworzenia wzorzystych spacerów, ścieżki, patio. Betonowa kostka brukowa wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, może być ponownie użyta po czyszczeniu.

Do robienia podwórków, patio i spacerów.

Służy do tworzenia ścieżek, patio, dziedzińców itp.

Rozmiar: 36*36cm

Materiał: tworzywo sztuczne

Kolor: czarny

Zawartość opakowania:

3 * DIY forma do kostki brukowej

Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione.

Uwaga: fotografowanie światłem i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie trochę inny niż rzeczywisty. Błąd pomiaru wynosi +/- 1-3cm.

  • Materiał: Z tworzywa sztucznego
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Pokrewne produkty

W trendzie.